Rhomberg
pierścionek złoto żółte 375/9 K Kwarc dymny [oval], 9.5 mm
pierścionek złoto żółte 375/9 K Kwarc dymny [oval], 9.5 mm
Cena regularna
1.156,00 PLN
Cena regularna
Cena promocyjna
1.156,00 PLN
Cena jednostkowa
/
na
Z wliczonymi podatkami.
Koszty wysyłki obliczane przy realizacji zakupu.
Nie można załadować gotowości do odbioru
- Wykonane z odzyskanego złota
- Szerokość pierścionka wynosi 2 mm
- Darmowa dostawa
Elegancki pierścionek damski z 375 żółtego złota z dużym owalnym kwarcem dymnym. Klasyczny design i wysoka jakość wykonania sprawiają, że jest doskonały na każdą okazję, podkreślając naturalne piękno i styl. Idealny dodatek do codziennych i wieczorowych stylizacji.
| numer zamówienia | 613436 |
| Grupa docelowa | damski |
| Jednostka | sztuka |
| Szerokość pierścionka | 2 mm |
| grubość materiału | 1.1 mm |
| kamienie | Kwarc dymny [oval], 9.5 mm |
| powierzchnia | błyszczący |
| rodzaj biżuterii | pierścionek |
| tworzywo | złoto żółte 375/9 K |
Share
