Rhomberg
pierścionek zaręczynowy złoto czerwone 750/18 K Diament biały, 0.07 ct, [Brillant], w-si
pierścionek zaręczynowy złoto czerwone 750/18 K Diament biały, 0.07 ct, [Brillant], w-si
Cena regularna
2.760,00 PLN
Cena regularna
Cena promocyjna
2.760,00 PLN
Cena jednostkowa
/
na
Z wliczonymi podatkami.
Koszty wysyłki obliczane przy realizacji zakupu.
Nie można załadować gotowości do odbioru
- Wykonane z odzyskanego złota
- Z błyszczącym diamentem w jakości w-si
- Szerokość pierścionka wynosi 1.5 mm
- Darmowa dostawa
Elegancki damski pierścionek soliter wykonany z 750 różowego złota. Centralny diament dodaje mu blasku i wyjątkowego uroku. Idealny jako symbol miłości lub wyjątkowy dodatek na każdą okazję. Klasyczny design pasujący do każdego stylu.
| numer zamówienia | 597351 |
| Grupa docelowa | damski |
| Jednostka | sztuka |
| Szerokość pierścionka | 1.5 mm |
| grubość materiału | 1.2 mm |
| kamienie | Diament biały, 0.07 ct, [Brillant], w-si |
| rodzaj biżuterii | pierścionek zaręczynowy |
| tworzywo | złoto czerwone 750/18 K |
Share
