Rhomberg
wisiorek z grawerem złoto białe 585/14 K Serce Ø10 mm
wisiorek z grawerem złoto białe 585/14 K Serce Ø10 mm
Cena regularna
796,00 PLN
Cena regularna
Cena promocyjna
796,00 PLN
Cena jednostkowa
/
na
Z wliczonymi podatkami.
Koszty wysyłki obliczane przy realizacji zakupu.
Nie można załadować gotowości do odbioru
- Made in Germany
- Wykonane z odzyskanego złota
- Możliwość indywidualnego grawerowania
- Średnica wewnętrzna oczka wynosi 5.0 mm
- Średnica wynosi 10 mm
- Darmowa dostawa
Delikatny zawieszka dla kobiet wykonany z 585 białego złota w kształcie serca. Idealny na grawer, aby stworzyć spersonalizowany prezent. Elegancki i ponadczasowy dodatek do każdej biżuterii, który podkreśli wyjątkowość każdej okazji.
| numer zamówienia | 598002 |
| średnica | 10 mm |
| Grupa docelowa | damski |
| Jednostka | sztuka |
| Pochodzenie | Made in Germany |
| grubość materiału | 0.5 mm |
| oczko przyczepy | 5.0 mm |
| powierzchnia | błyszczący |
| rodzaj biżuterii | wisiorek z grawerem |
| tworzywo | złoto białe 585/14 K |
Share
