Rhomberg
łańcuszek na szyję złoto żółte 375/9 K
łańcuszek na szyję złoto żółte 375/9 K
Cena regularna
1.920,00 PLN
Cena regularna
Cena promocyjna
1.920,00 PLN
Cena jednostkowa
/
na
Z wliczonymi podatkami.
Koszty wysyłki obliczane przy realizacji zakupu.
Nie można załadować gotowości do odbioru
- bestseller
- Made in Germany
- Wykonane z odzyskanego złota
- Darmowa dostawa
Elegancki naszyjnik wykonany z 375 złota żółtego o klasycznym splocie. Doskonały dodatek do codziennych i wieczorowych stylizacji. Wytrzymały, a jednocześnie lekki, idealny na prezent lub jako wyjątkowy element biżuterii dla Ciebie.
| numer zamówienia | 174001 |
| Jednostka | sztuka |
| Pochodzenie | Made in Germany |
| Szerokość | 1.8 mm |
| grubość materiału | 0.8 mm |
| oczko łańcuszka | 3.5 mm |
| rodzaj biżuterii | łańcuszek na szyję |
| tworzywo | złoto żółte 375/9 K |
Share
