Rhomberg
łańcuszek na szyję złoto żółte 375/9 K
łańcuszek na szyję złoto żółte 375/9 K
Cena regularna
1.036,00 PLN
Cena regularna
Cena promocyjna
1.036,00 PLN
Cena jednostkowa
/
na
Z wliczonymi podatkami.
Koszty wysyłki obliczane przy realizacji zakupu.
Nie można załadować gotowości do odbioru
- Wykonane w sposób zrównoważony z certyfikowanego złota (Green Gold)
- Made in Germany
- Wykonane z odzyskanego złota
- Darmowa dostawa
Delikatny naszyjnik wykonany z żółtego złota 375. Subtelny, klasyczny wzór idealny na co dzień i na specjalne okazje. Lekka, trwała biżuteria, która podkreśli elegancję każdej stylizacji. Doskonały pomysł na prezent dla bliskiej osoby.
| numer zamówienia | 561144 |
| Jednostka | sztuka |
| Pochodzenie | Made in Germany |
| Sprawiedliwy handel | Green Gold |
| grubość materiału | 1.6 mm |
| oczko łańcuszka | 3.0 mm |
| rodzaj biżuterii | łańcuszek na szyję |
| tworzywo | złoto żółte 375/9 K |
Share
