Rhomberg
łańcuszek z wisiorkiem srebro Cyrkonia 5 kamienie Koń 36 cm
łańcuszek z wisiorkiem srebro Cyrkonia 5 kamienie Koń 36 cm
Cena regularna
196,00 PLN
Cena regularna
Cena promocyjna
196,00 PLN
Cena jednostkowa
/
na
Z wliczonymi podatkami.
Koszty wysyłki obliczane przy realizacji zakupu.
Nie można załadować gotowości do odbioru
- Srebro próby 925 z próbą 925
- Z 5 błyszczącymi cyrkoniami
- Średnica wewnętrzna oczka wynosi 4.0 mm
Delikatny naszyjnik dla dziewczynki z zawieszką w kształcie konia wykonany ze srebra. Ozdobiony błyszczącymi cyrkoniami, które dodają mu uroku i elegancji. Idealny prezent dla miłośniczek zwierząt i subtelnych dodatków. Piękna ozdoba na każdą okazję.
| numer zamówienia | 569665 |
| Grupa docelowa | Dziewczyna |
| Jednostka | sztuka |
| Szerokość | 10 mm |
| grubość materiału | 0.7 mm |
| kamienie | Cyrkonia 5 kamienie |
| oczko przyczepy | 4.0 mm |
| rodzaj biżuterii | łańcuszek z wisiorkiem |
| tworzywo | srebro |
Share
