Rhomberg
bransoletka złoto żółte 585/14 K Cyrkonia 17.5-19 cm Ø5.5 mm
bransoletka złoto żółte 585/14 K Cyrkonia 17.5-19 cm Ø5.5 mm
Cena regularna
1.400,00 PLN
Cena regularna
Cena promocyjna
1.400,00 PLN
Cena jednostkowa
/
na
Z wliczonymi podatkami.
Koszty wysyłki obliczane przy realizacji zakupu.
Nie można załadować gotowości do odbioru
- Made in Italy
- Wykonane z odzyskanego złota
- Z błyszczącą cyrkonią
- Długość jest regulowana do 19 cm
- Średnica wynosi 5.5 mm
- Darmowa dostawa
Delikatna bransoletka damska wykonana z 585 żółtego złota, ozdobiona błyszczącymi cyrkoniami. Subtelny design idealny na każdą okazję, dodający elegancji i szyku. Doskonały prezent dla kobiety ceniącej klasykę i wyjątkowy styl.
| numer zamówienia | 599828 |
| średnica | 5.5 mm |
| Długość regulowana do | 19 cm |
| Grupa docelowa | damski |
| Jednostka | sztuka |
| Pochodzenie | Made in Italy |
| kamienie | Cyrkonia |
| rodzaj biżuterii | bransoletka |
| tworzywo | złoto żółte 585/14 K |
Share
