Rhomberg
kolczyk w pępku stal nierdzewna Kryształ niebieski
kolczyk w pępku stal nierdzewna Kryształ niebieski
Cena regularna
36,00 PLN
Cena regularna
Cena promocyjna
36,00 PLN
Cena jednostkowa
/
na
Z wliczonymi podatkami.
Koszty wysyłki obliczane przy realizacji zakupu.
Nie można załadować gotowości do odbioru
- Szczególnie łatwy w pielęgnacji i przyjazny dla skóry
Kolczyk do pępka wykonany ze stali nierdzewnej, ozdobiony pięknym, niebieskim kryształem. Doskonały dodatek, który podkreśli Twój styl i doda blasku. Trwały materiał gwarantuje komfort noszenia i higienę. Idealny wybór na każdą okazję!
| numer zamówienia | 548040 |
| Średnica dużej kuli | 8.0 mm |
| Średnica małej kuli | 5.0 mm |
| Średnica pręta | 1.6 mm |
| Długość pręta | 10 mm |
| Jednostka | sztuka |
| kamienie | Kryształ niebieski |
| rodzaj biżuterii | kolczyk w pępku |
| tworzywo | stal nierdzewna |
Share
