Rhomberg
kolczyki koła zatrzaskowe złoto białe 750/18 K Diament czarny, 0.11 ct, 24 kamienie, w-si
kolczyki koła zatrzaskowe złoto białe 750/18 K Diament czarny, 0.11 ct, 24 kamienie, w-si
Cena regularna
6.560,00 PLN
Cena regularna
Cena promocyjna
6.560,00 PLN
Cena jednostkowa
/
na
Z wliczonymi podatkami.
Koszty wysyłki obliczane przy realizacji zakupu.
Nie można załadować gotowości do odbioru
- Wykonane z odzyskanego złota
- Z 24 błyszczącymi diamentami w jakości w-si
- Darmowa dostawa
Eleganckie damskie klapki z białego złota zdobione diamentami w czarnej i białej oprawie. Subtelne, a zarazem efektowne kolczyki idealne na każdą okazję, dodające blasku i klasy każdej stylizacji. Wygodne zapięcie zapewnia komfort noszenia.
| numer zamówienia | 563340 |
| Średnica obręczy | 15 mm |
| Grupa docelowa | damski |
| Jednostka | Para |
| Szerokość | 2 mm |
| kamienie | Diament czarny, 0.11 ct, 24 kamienie, w-si |
| rodzaj biżuterii | kolczyki koła zatrzaskowe |
| tworzywo | złoto białe 750/18 K |
Share
