Rhomberg
kolczyki koła zatrzaskowe złoto żółte 375/9 K Cyrkonia
kolczyki koła zatrzaskowe złoto żółte 375/9 K Cyrkonia
Cena regularna
2.200,00 PLN
Cena regularna
Cena promocyjna
2.200,00 PLN
Cena jednostkowa
/
na
Z wliczonymi podatkami.
Koszty wysyłki obliczane przy realizacji zakupu.
Nie można załadować gotowości do odbioru
- Wykonane z odzyskanego złota
- Z błyszczącą cyrkonią
- Darmowa dostawa
Kolczyki damskie typu klapka z żółtego złota 375 z cyrkoniami. Eleganckie, lekkie i wygodne, doskonałe na co dzień i na specjalne okazje. Subtelny blask cyrkonii podkreśla styl i wyjątkowość każdej kobiety. Idealne do każdej biżuterii.
| numer zamówienia | 607770 |
| Średnica obręczy | 15 mm |
| Grupa docelowa | damski |
| Jednostka | Para |
| Szerokość | 5 mm |
| kamienie | Cyrkonia |
| powierzchnia | matowy/polerowany |
| rodzaj biżuterii | kolczyki koła zatrzaskowe |
| tworzywo | złoto żółte 375/9 K |
Share
