Rhomberg
kolczyki wkrętki złoto żółte 585/14 K Perła hodowana w wodzie słodkiej [Bouton], 2 Perły, 3 mm Ø6.5 mm
kolczyki wkrętki złoto żółte 585/14 K Perła hodowana w wodzie słodkiej [Bouton], 2 Perły, 3 mm Ø6.5 mm
Cena regularna
796,00 PLN
Cena regularna
Cena promocyjna
796,00 PLN
Cena jednostkowa
/
na
Z wliczonymi podatkami.
Koszty wysyłki obliczane przy realizacji zakupu.
Nie można załadować gotowości do odbioru
- Wykonane z odzyskanego złota
- Z połyskującym Perła hodowana w wodzie słodkiej
- Średnica koralika wynosi 3 mm
- Średnica wynosi 6.5 mm
- Darmowa dostawa
Damskie kolczyki sztyfty wykonane z 14-karatowego żółtego złota (585). Ozdobione przepiękną perłą słodkowodną, która nadaje subtelności i elegancji. Idealne na co dzień oraz na wyjątkowe okazje, podkreślając naturalne piękno i styl każdej kobiety.
| numer zamówienia | 613596 |
| średnica | 6.5 mm |
| Grupa docelowa | damski |
| Jednostka | Para |
| Perły | Perła hodowana w wodzie słodkiej [Bouton], 2 Perły, 3 mm |
| powierzchnia | matowy/polerowany |
| rodzaj biżuterii | kolczyki wkrętki |
| tworzywo | złoto żółte 585/14 K |
Share
