Rhomberg
Naszyjnik złoto żółte 750/18 K Serce 42 cm Ø7 mm
Naszyjnik złoto żółte 750/18 K Serce 42 cm Ø7 mm
Cena regularna
1.520,00 PLN
Cena regularna
Cena promocyjna
1.520,00 PLN
Cena jednostkowa
/
na
Z wliczonymi podatkami.
Koszty wysyłki obliczane przy realizacji zakupu.
Nie można załadować gotowości do odbioru
- Made in Italy
- Wykonane z odzyskanego złota
- Średnica wynosi 7 mm
- Darmowa dostawa
Damski naszyjnik z łańcuszkiem wykonany z 14-karatowego żółtego złota (750). Oryginalny wisiorek w kształcie serca, delikatny i elegancki, doskonały na co dzień i na specjalne okazje. Idealny prezent dla ukochanej osoby, podkreślający uczucia i bliskość.
| numer zamówienia | 590717 |
| średnica | 7 mm |
| Grupa docelowa | damski |
| Jednostka | sztuka |
| Pochodzenie | Made in Italy |
| grubość materiału | 0.6 mm |
| rodzaj biżuterii | Naszyjnik |
| tworzywo | złoto żółte 750/18 K |
Share
