Rhomberg
obrączka partnerska złoto żółte 750/18 K
obrączka partnerska złoto żółte 750/18 K
Cena regularna
5.960,00 PLN
Cena regularna
Cena promocyjna
5.960,00 PLN
Cena jednostkowa
/
na
Z wliczonymi podatkami.
Koszty wysyłki obliczane przy realizacji zakupu.
Nie można załadować gotowości do odbioru
- bestseller
- Made in Germany
- Wykonane z odzyskanego złota
- Możliwość indywidualnego grawerowania
- Szerokość pierścionka wynosi 3.5 mm
- Darmowa dostawa
Klasyczny pierścionek partnerski wykonany z 18-karatowego żółtego złota (750). Prosty i elegancki design sprawia, że idealnie symbolizuje trwałość i miłość. Doskonały wybór na zaręczyny lub ślub. Komfortowy i ponadczasowy dodatek na co dzień.
| numer zamówienia | 589531 |
| Jednostka | sztuka |
| Pochodzenie | Made in Germany |
| Szerokość pierścionka | 3.5 mm |
| grubość materiału | 1.4 mm |
| powierzchnia | błyszczący |
| rodzaj biżuterii | obrączka partnerska |
| tworzywo | złoto żółte 750/18 K |
Share
