Rhomberg
pierścionek towarzyszący złoto żółte 375/9 K Ø2.2 mm
pierścionek towarzyszący złoto żółte 375/9 K Ø2.2 mm
Cena regularna
356,00 PLN
Cena regularna
Cena promocyjna
356,00 PLN
Cena jednostkowa
/
na
Z wliczonymi podatkami.
Koszty wysyłki obliczane przy realizacji zakupu.
Nie można załadować gotowości do odbioru
- Wykonane z odzyskanego złota
- Średnica wynosi 2.2 mm
- Darmowa dostawa
Damski pierścionek na dodatek wykonany z 375 złotego żółtego złota, o minimalistycznym, eleganckim designie. Delikatny i subtelny, idealny na co dzień lub jako uzupełnienie innych pierścionków. Klasyczny dodatek podkreślający każdą stylizację.
| numer zamówienia | 613149 |
| średnica | 2.2 mm |
| Grupa docelowa | damski |
| Jednostka | sztuka |
| grubość materiału | 0.8 mm |
| powierzchnia | błyszczący |
| rodzaj biżuterii | pierścionek towarzyszący |
| tworzywo | złoto żółte 375/9 K |
Share
