Rhomberg
pierścionek złoto czerwone 750/18 K Morganit [oval], Diament 0.07 ct, 18 kamienie, w-si
pierścionek złoto czerwone 750/18 K Morganit [oval], Diament 0.07 ct, 18 kamienie, w-si
Cena regularna
7.960,00 PLN
Cena regularna
Cena promocyjna
7.960,00 PLN
Cena jednostkowa
/
na
Z wliczonymi podatkami.
Koszty wysyłki obliczane przy realizacji zakupu.
Nie można załadować gotowości do odbioru
- Made in Austria
- Wykonane z odzyskanego złota
- Z 18 błyszczącymi diamentami w jakości w-si
- Szerokość pierścionka wynosi 1.5 mm
- Darmowa dostawa
Elegancki pierścionek damski wykonany z 750 różowego złota, ozdobiony dużym, owalnym morganitem oraz delikatnymi diamentami na obrączce. Subtelny i wyrafinowany design idealny na wyjątkowe okazje oraz codzienną elegancję. Doskonały jako prezent lub własna biżuteria.
| numer zamówienia | 612852 |
| Grupa docelowa | damski |
| Jednostka | sztuka |
| Pochodzenie | Made in Austria |
| Szerokość pierścionka | 1.5 mm |
| grubość materiału | 1.1 mm |
| kamienie | Morganit [oval] Diament 0.07 ct, 18 kamienie, w-si |
| powierzchnia | błyszczący |
| rodzaj biżuterii | pierścionek |
| tworzywo | złoto czerwone 750/18 K |
Share
