Rhomberg
pierścionek złoto żółte 375/9 K masa perłowa czarny Ø16 mm
pierścionek złoto żółte 375/9 K masa perłowa czarny Ø16 mm
Cena regularna
3.440,00 PLN
Cena regularna
Cena promocyjna
3.440,00 PLN
Cena jednostkowa
/
na
Z wliczonymi podatkami.
Koszty wysyłki obliczane przy realizacji zakupu.
Nie można załadować gotowości do odbioru
- Wykonane z odzyskanego złota
- Z mieniącą się masą perłową
- Szerokość pierścionka wynosi 3.5 mm
- Średnica wynosi 16 mm
- Darmowa dostawa
Męski pierścionek wykonany z żółtego złota 375, ozdobiony dużym, okrągłym masą perłową o intensywnych, naturalnych kolorach. Elegancki i stylowy dodatek, który podkreśli męski charakter i wyjątkowy styl noszącego. Idealny na co dzień i na specjalne okazje.
| numer zamówienia | 613909 |
| średnica | 16 mm |
| Grupa docelowa | Mężczyźni |
| Jednostka | sztuka |
| Perły | masa perłowa czarny |
| Szerokość pierścionka | 3.5 mm |
| grubość materiału | 1.2 mm |
| powierzchnia | błyszczący |
| rodzaj biżuterii | pierścionek |
| tworzywo | złoto żółte 375/9 K |
Share
