Rhomberg
pierścionek złoto żółte 375/9 K Topaz London Blue [rund], 5 mm dwubarwny
pierścionek złoto żółte 375/9 K Topaz London Blue [rund], 5 mm dwubarwny
Cena regularna
1.560,00 PLN
Cena regularna
Cena promocyjna
1.560,00 PLN
Cena jednostkowa
/
na
Z wliczonymi podatkami.
Koszty wysyłki obliczane przy realizacji zakupu.
Nie można załadować gotowości do odbioru
- Wykonane z odzyskanego złota
- Szerokość pierścionka wynosi 1 mm
- Darmowa dostawa
Delikatny damski pierścionek wykonany z 375 żółtego złota, zdobiony pięknym kamieniem London Blue Topaz o intensywnym niebieskim odcieniu. Elegancki design i wyrafinowane wykończenie sprawiają, że to idealny dodatek na każdą okazję, łączący klasykę z nowoczesnym stylem.
| numer zamówienia | 612791 |
| Grupa docelowa | damski |
| Jednostka | sztuka |
| Szerokość pierścionka | 1 mm |
| grubość materiału | 1 mm |
| kamienie | Topaz London Blue [rund], 5 mm |
| powłoka | dwubarwny |
| powierzchnia | błyszczący |
| rodzaj biżuterii | pierścionek |
| tworzywo | złoto żółte 375/9 K |
Share
