Rhomberg
wisiorek złoto białe 585/14 K Cyrkonia 9 kamienie
wisiorek złoto białe 585/14 K Cyrkonia 9 kamienie
Cena regularna
856,00 PLN
Cena regularna
Cena promocyjna
856,00 PLN
Cena jednostkowa
/
na
Z wliczonymi podatkami.
Koszty wysyłki obliczane przy realizacji zakupu.
Nie można załadować gotowości do odbioru
- Made in Germany
- Wykonane z odzyskanego złota
- Z 9 błyszczącymi cyrkoniami
- Średnica wewnętrzna oczka wynosi 5.5 mm
- Darmowa dostawa
Delikatny damski wisiorek wykonany z 585 białego złota, ozdobiony błyszczącymi cyrkoniami. Inspirowany kształtem łzy, elegancki i ponadczasowy, idealny na każdą okazję. Doskonały jako prezent lub stylowy dodatek do codziennych i wieczorowych stylizacji.
| numer zamówienia | 598069 |
| Grupa docelowa | damski |
| Jednostka | sztuka |
| Pochodzenie | Made in Germany |
| Szerokość | 5.5 mm |
| kamienie | Cyrkonia 9 kamienie |
| oczko przyczepy | 5.5 mm |
| rodzaj biżuterii | wisiorek |
| tworzywo | złoto białe 585/14 K |
Share
