Rhomberg
wisiorek złoto żółte 375/9 K Drzewo Życia Ø16 mm
wisiorek złoto żółte 375/9 K Drzewo Życia Ø16 mm
Cena regularna
1.560,00 PLN
Cena regularna
Cena promocyjna
1.560,00 PLN
Cena jednostkowa
/
na
Z wliczonymi podatkami.
Koszty wysyłki obliczane przy realizacji zakupu.
Nie można załadować gotowości do odbioru
- Made in Germany
- Wykonane z odzyskanego złota
- Średnica wewnętrzna oczka wynosi 3.6 mm
- Średnica wynosi 16 mm
- Darmowa dostawa
Damska zawieszka z motywem drzewa życia, wykonana z 375 złotego żółtego złota. Elegancki i symboliczny dodatek, który podkreśli wyjątkowość każdej stylizacji. Idealny prezent dla bliskiej osoby, łączący trwałość i piękno.
| numer zamówienia | 613432 |
| średnica | 16 mm |
| Grupa docelowa | damski |
| Jednostka | sztuka |
| Pochodzenie | Made in Germany |
| oczko przyczepy | 3.6 mm |
| rodzaj biżuterii | wisiorek |
| tworzywo | złoto żółte 375/9 K |
Share
