Rhomberg
wisiorek złoto żółte 375/9 K Szafir
wisiorek złoto żółte 375/9 K Szafir
Cena regularna
316,00 PLN
Cena regularna
Cena promocyjna
316,00 PLN
Cena jednostkowa
/
na
Z wliczonymi podatkami.
Koszty wysyłki obliczane przy realizacji zakupu.
Nie można załadować gotowości do odbioru
- Wykonane z odzyskanego złota
- Średnica wewnętrzna oczka wynosi 2.7 mm
- Darmowa dostawa
Damski wisiorek wykonany z 375 złota żółtego, ozdobiony kamieniem szlachetnym - szafirem, będącym kamieniem narodzin miesiąca. Elegancki i subtelny dodatek, idealny na każdą okazję. Doskonały prezent podkreślający indywidualny styl i blask.
| numer zamówienia | 610294 |
| Grupa docelowa | damski |
| Jednostka | sztuka |
| Szerokość | 3 mm |
| kamienie | Szafir |
| oczko przyczepy | 2.7 mm |
| rodzaj biżuterii | wisiorek |
| tworzywo | złoto żółte 375/9 K |
Share
