Rhomberg
wisiorek złoto żółte 750/18 K Przechodzić
wisiorek złoto żółte 750/18 K Przechodzić
Cena regularna
576,00 PLN
Cena regularna
Cena promocyjna
576,00 PLN
Cena jednostkowa
/
na
Z wliczonymi podatkami.
Koszty wysyłki obliczane przy realizacji zakupu.
Nie można załadować gotowości do odbioru
- Made in Germany
- Wykonane z odzyskanego złota
- Średnica wewnętrzna oczka wynosi 5.0 mm
- Darmowa dostawa
Elegancki wisiorek w kształcie krzyża wykonany z 750 żółtego złota. Wyjątkowy design z delikatnym zdobieniem przedstawiającym gwiazdę na środku. Doskonały jako symbol wiary lub stylowy dodatek do codziennej biżuterii. Idealny prezent dla bliskiej osoby.
| numer zamówienia | 345809 |
| Jednostka | sztuka |
| Pochodzenie | Made in Germany |
| Szerokość | 8 mm |
| oczko przyczepy | 5.0 mm |
| powierzchnia | matowy/polerowany |
| rodzaj biżuterii | wisiorek |
| tworzywo | złoto żółte 750/18 K |
Share
