Rhomberg
łańcuszek na szyję srebro rodowany
łańcuszek na szyję srebro rodowany
Cena regularna
136,00 PLN
Cena regularna
Cena promocyjna
136,00 PLN
Cena jednostkowa
/
na
Z wliczonymi podatkami.
Koszty wysyłki obliczane przy realizacji zakupu.
Nie można załadować gotowości do odbioru
- bestseller
- Made in Italy
- Srebro próby 925 z próbą 925
Delikatny łańcuszek dla dzieci wykonany ze srebra najwyższej jakości. Prosty i elegancki design sprawia, że idealnie nadaje się na każdą okazję – do codziennego noszenia lub jako specjalny prezent. Bezpieczny i lekki, doskonały dla najmłodszych.
| numer zamówienia | 570522 |
| Grupa docelowa | Dzieci |
| Jednostka | sztuka |
| Pochodzenie | Made in Italy |
| Szerokość | 1.5 mm |
| grubość materiału | 0.7 mm |
| oczko łańcuszka | 3.0 mm |
| powłoka | rodowany |
| rodzaj biżuterii | łańcuszek na szyję |
| tworzywo | srebro |
Share
