Rhomberg
łańcuszek na szyję stal nierdzewna Powłoka IP
łańcuszek na szyję stal nierdzewna Powłoka IP
Cena regularna
156,00 PLN
Cena regularna
Cena promocyjna
156,00 PLN
Cena jednostkowa
/
na
Z wliczonymi podatkami.
Koszty wysyłki obliczane przy realizacji zakupu.
Nie można załadować gotowości do odbioru
- Szczególnie łatwy w pielęgnacji i przyjazny dla skóry
Czarna naszyjnik ze stali nierdzewnej to doskonały dodatek do każdej stylizacji. Solidny, trwały i odporny na korozję metal gwarantuje długotrwałe użytkowanie. Nowoczesny design i uniwersalny kolor nadają się zarówno na co dzień, jak i na specjalne okazje.
| numer zamówienia | 568291 |
| Jednostka | sztuka |
| Kolor | czarny |
| Szerokość | 5 mm |
| grubość materiału | 2 mm |
| oczko łańcuszka | 6.0 mm |
| powłoka | Powłoka IP |
| rodzaj biżuterii | łańcuszek na szyję |
| tworzywo | stal nierdzewna |
Share
