Rhomberg
łańcuszek na szyję złoto białe 750/18 K
łańcuszek na szyję złoto białe 750/18 K
Cena regularna
3.960,00 PLN
Cena regularna
Cena promocyjna
3.960,00 PLN
Cena jednostkowa
/
na
Z wliczonymi podatkami.
Koszty wysyłki obliczane przy realizacji zakupu.
Nie można załadować gotowości do odbioru
- Wykonane w sposób zrównoważony z certyfikowanego złota (Green Gold)
- Made in Germany
- Wykonane z odzyskanego złota
- Darmowa dostawa
Delikatny naszyjnik damski wykonany z 750 białego złota o klasycznym splocie. Idealny do codziennego noszenia, podkreśla elegancję i subtelność stylu. Wyposażony w wygodne zapięcie typu karabińczyk, które zapewnia bezpieczeństwo i komfort użytkowania.
| numer zamówienia | 544596 |
| Grupa docelowa | damski |
| Jednostka | sztuka |
| Pochodzenie | Made in Germany |
| Sprawiedliwy handel | Green Gold |
| grubość materiału | 1.2 mm |
| oczko łańcuszka | 4.0 mm |
| rodzaj biżuterii | łańcuszek na szyję |
| tworzywo | złoto białe 750/18 K |
Share
