Rhomberg
łańcuszek na szyję złoto żółte 750/18 K
łańcuszek na szyję złoto żółte 750/18 K
Cena regularna
3.000,00 PLN
Cena regularna
Cena promocyjna
3.000,00 PLN
Cena jednostkowa
/
na
Z wliczonymi podatkami.
Koszty wysyłki obliczane przy realizacji zakupu.
Nie można załadować gotowości do odbioru
- Made in Germany
- Wykonane z odzyskanego złota
- Darmowa dostawa
Naszyjnik wykonany z najwyższej jakości 750 żółtego złota, łączący klasykę z elegancją. Idealny dodatek do codziennych i wieczorowych stylizacji, który podkreśli Twój wyjątkowy styl. Trwały i niezwykle efektowny – must-have w każdej kolekcji biżuterii.
| numer zamówienia | 528098 |
| Jednostka | sztuka |
| Pochodzenie | Made in Germany |
| Szerokość | 1.4 mm |
| grubość materiału | 0.7 mm |
| oczko łańcuszka | 3.5 mm |
| rodzaj biżuterii | łańcuszek na szyję |
| tworzywo | złoto żółte 750/18 K |
Share
