Rhomberg
łańcuszek na szyję złoto żółte 750/18 K
łańcuszek na szyję złoto żółte 750/18 K
Cena regularna
4.960,00 PLN
Cena regularna
Cena promocyjna
4.960,00 PLN
Cena jednostkowa
/
na
Z wliczonymi podatkami.
Koszty wysyłki obliczane przy realizacji zakupu.
Nie można załadować gotowości do odbioru
- Wykonane w sposób zrównoważony z certyfikowanego złota (Green Gold)
- Made in Germany
- Wykonane z odzyskanego złota
- Darmowa dostawa
Delikatny naszyjnik damski wykonany z 750 żółtego złota. Klasyczny design i wysokiej jakości wykonanie sprawiają, że idealnie pasuje na każdą okazję. Subtelny i elegancki, podkreśli kobiecy styl i doda szyku każdej stylizacji. Doskonały pomysł na prezent.
| numer zamówienia | 542666 |
| Grupa docelowa | damski |
| Jednostka | sztuka |
| Pochodzenie | Made in Germany |
| Sprawiedliwy handel | Green Gold |
| grubość materiału | 0.8 mm |
| oczko łańcuszka | 3.0 mm |
| rodzaj biżuterii | łańcuszek na szyję |
| tworzywo | złoto żółte 750/18 K |
Share
