Rhomberg
złoto żółte 375/9 K
złoto żółte 375/9 K
Cena regularna
816,00 PLN
Cena regularna
Cena promocyjna
816,00 PLN
Cena jednostkowa
/
na
Z wliczonymi podatkami.
Koszty wysyłki obliczane przy realizacji zakupu.
Nie można załadować gotowości do odbioru
- Wykonane z odzyskanego złota
- Darmowa dostawa
Męski klips do ucha wykonany z 375 żółtego złota. Elegancki, prosty design idealny na co dzień i wyjątkowe okazje. Trwały i wygodny, z bezpiecznym zapięciem typu Klappcreole. Doskonały dodatek dla mężczyzn ceniących klasykę i styl.
| numer zamówienia | 606607 |
| Średnica obręczy | 15 mm |
| Grupa docelowa | Mężczyźni |
| Jednostka | sztuka |
| Szerokość | 2.5 mm |
| powierzchnia | błyszczący |
| rodzaj biżuterii | kolczyk koło zatrzaskowy (1 sztuka) |
| tworzywo | złoto żółte 375/9 K |
Share
