Rhomberg
łańcuszek na szyję złoto żółte 375/9 K
łańcuszek na szyję złoto żółte 375/9 K
Cena regularna
1.800,00 PLN
Cena regularna
Cena promocyjna
1.800,00 PLN
Cena jednostkowa
/
na
Z wliczonymi podatkami.
Koszty wysyłki obliczane przy realizacji zakupu.
Nie można załadować gotowości do odbioru
- Made in Germany
- Wykonane z odzyskanego złota
- Darmowa dostawa
Elegancki naszyjnik wykonany z wysokiej jakości 375 żółtego złota. Prosty i ponadczasowy design doskonale podkreśla szyk i styl każdej kreacji. Idealny do codziennego noszenia, jak i na wyjątkowe okazje. Trwały, lekki i wygodny w użytkowaniu.
| numer zamówienia | 613326 |
| Jednostka | sztuka |
| Pochodzenie | Made in Germany |
| Szerokość | 1.4 mm |
| grubość materiału | 0.7 mm |
| oczko łańcuszka | 2.9 mm |
| rodzaj biżuterii | łańcuszek na szyję |
| tworzywo | złoto żółte 375/9 K |
Share
